Назад к списку

Ми надаємо послуги з придбання авто на європейських аукціонах під ключ.

Ми надаємо послуги з придбання авто на європейських аукціонах під ключ, що включає: підбір, придбання, доставку, сертифікацію, розмитнення та постановку на облік автомобіля.

- Отримати додаткову інформацію можна:

✔️ у нас на сайті

✔️ або зателефонувати нам: 

 📲 +38-068-242-20-36 

 📲 +38-063-699-58-44 

 ✔️ або надіслати лист на нашу електронну скриньку.


- Перелік Європейських аукціонів на яких Ви можете переглянути або підібрати варіанти автомобілів:

https://www.autorola.eu/dealer/search

https://www.autobid.de/?action=search

https://de.bca-europe.com/buyer/facetedSearch?q=

https://www.adesa.eu/ru/findcar/advanced

https://www.auto1.com/uk/app/merchant/cars

Ціни автомобілів на Європейських лізингових аукціонах на порядок вигідніші, ніж на ринку України або автоплощадках Європи.

- Для замовлення авто із аукціонів Європи, заповніть заявку на нашому сайті і ми з Вами зв'яжемось - https://smart-avto.com.ua . Після обробки заявки, ми узгоджуємо з Вами всі деталі (марку авто, рік, Ваш бюджет та інше) і укладаємо договір. Як правило, ми підбираємо авто із 2013 року і новіше. Ви отримуєте фотозвіт варіантів і історію експлуатації. Після того як Ви визначились з авто, ми постараємось виграти торги на аукціоні (ставимо ставки тільки в межах Вашого бюджету). Гарантія кінцевої вартості.

- Також, Ви можете купити вже перевірений автомобіль, який знаходиться у нас на майданчику https://smart-avto.com.ua/nalichii. Ми шукаємо і купуємо популярні серед наших клієнтів моделі, щоб Ви могли без зайвих витрат часу і сил придбати собі авто.

Посмотреть на Facebook