Назад к списку

Нове відео у нас на YouTube каналі. Chevrolet Captiva 2.2D 4WD /// Куплений в Франції на аукціоні для клієнта.

 


В даному відео ми покажем досить цікаву машину, яку ми виграли для нашого клієнта, а саме Chevrolet Captiva 2.2D 2013 року, повний привід на дуже жирній комплектації і з пробігом всього лиш 113 тис. км. 


Клієнт звернувся до нас із проханям пригнати повнопривідну машину для сім'ї від 2010 року із пробігом до 200 тис. км. в бюджеті 10-11 тис. доларів. На пошуки даного авто ми витратили менше двох тижнів, і в результаті придбали, ось такий, крутий 7 місний повнопривідний джип. Коли ми почали торгувати даний варіант, автомобіль виходив до 11 тис. дол, але ставки росли і бюджет замовник підняв до 11500 доларів, так як йому дуже сподобався даний варіант. Також ми пробували виграти і інші варіанти для клієнта, а саме: німецький субару форестер 2013 року в ідеальному стані з пробігом 153 тис, але, на жаль, власник відхилив нашу пропозицію. Далі був ще один субару форестер з іспанії 2011 року з пробігом 170 тис. км., але нажаль ставка за авто була високою і ми програли його. 

 І наступним нашим варіантом стала шевроле каптіва, яку ми і виграли. Автомобіль вже оплачений клієнтом і очікує на доставку в Україну. Незабуваєм ставити лайки і підписуватись на нас в Ютубі, інстаграмі чи фейсбуці. Якщо цікавить покупка авто із Європи, наші контакти знаходяться внизу під відео. Звертайтесь, з радістю проконсультуєм вас і відповімо на запитання. 

_________________________________________⠀ 

- Отримати додаткову інформацію можна: 

✔️ у нас на сайті - https://smart-avto.com.ua/ 

✔️ або зателефонувати нам: 

📲 +38-068-242-20-36 

✔️ або надіслати лист на нашу електронну скриньку - smartavto.ua@gmail.com