Назад к списку

Нове відео у нас на YouTube каналі. Етапи замовлення авто із аукціонів Європи під ключ /// Підбір, покупку, оплата, доставка, сертифікація, розмитнення і постановка на облік автомобіля.Ми надаємо послуги з придбання авто на європейських аукціонах під ключ, що включає: підбір, придбання, доставку, сертифікацію, розмитнення та постановку на облік автомобіля. 

- Отримати додаткову інформацію можна: 

✔ у нас на сайті - https://smart-avto.com.ua/ 

✔ або зателефонувати нам: 

📲 +38-068-242-20-36  

✔ або надіслати лист на нашу електронну скриньку - smartavto.ua@gmail.com 

 Instagram - https://www.instagram.com/smart_avto.com.ua/ 

 Facebook - www.facebook.com/smartavto.com.ua 


 - Перелік Європейських аукціонів на яких Ви можете переглянути або підібрати варіанти автомобілів: 

• https://www.autorola.eu/dealer/search 

• https://www.auto1.com/uk/app/merchant 

 Ціни автомобілів на Європейських лізингових аукціонах на порядок вигідніші, ніж на ринку України або автоплощадках Європи. 

 - Для замовлення авто із аукціонів Європи, заповніть заявку на нашому сайті і ми з Вами зв'яжемось - https://smart-avto.com.ua/ . Після обробки заявки, ми узгоджуємо з Вами всі деталі (марку авто, рік, Ваш бюджет та інше) і укладаємо договір. Як правило, ми підбираємо авто із 2010 року і новіше. Ви отримуєте фотозвіт варіантів і історію експлуатації. Після того як Ви визначились з авто, ми постараємось виграти торги на аукціоні (ставимо ставки тільки в межах Вашого бюджету). Гарантія кінцевої вартості. 

- Також, Ви можете купити вже перевірений автомобіль, який знаходиться у нас на майданчику https://smart-avto.com.ua/nalichii. Ми шукаємо і купуємо популярні серед наших клієнтів моделі, щоб Ви могли без зайвих витрат часу і сил придбати собі авто.